Doskonałe auta terenowe z USA

Doskonałe auta terenowe z USA

Auto terenowe z USA jest marzeniem wielu miłośników amerykańskich samochodów, jednak pozwolić sobie na nie mogą tylko nieliczni. Opcją, by jednak zdobyć wymarzony wóz są firmy zajmujące się sprowadzaniem samochodów zza oceanu. Ich przedstawiciele najszybciej znajdą konkretny model za przyzwoitą cenę.

Zalety samochodów terenowych

Samochód terenowy z USA to dla nas przede wszystkim efekt wizualny. Duży, masywny, efektowny i pokonujący wszystkie przeszkody zrobi wrażenie na każdym, kto go zobaczy. To jednak nie wszystko. Do tego dochodzi możliwość obserwowania drogi z wyższego miejsca, znacznie większa przestrzeń wewnątrz wozu oraz duży bagażnik. Ogromne znaczenie ma także aspekt bezpieczeństwa. W razie wypadku kierowca i pasażerowie są bowiem chronieni potężną masą blachy.

3 najczęściej sprowadzane terenówki

Do najpopularniejszych amerykańskich terenówek sprowadzanych do Europy należą: Jeep Cherokee, Cadillac Escalade i Hummer.

  1. Jeep Cherokee

Jest to auto terenowe z USA, które jest już legendą samą w sobie i zalicza się do najczęściej sprowadzanych terenówek do Polski. Można by rzec, że to samochód terenowy z USA – krzyżówka terenówki i auta osobowego, gdyż doskonale sprawdza się zarówno w mieście, jak i na bezdrożach. Równie chętnie sprowadzane są wersje Gran Cherokee oraz Wrangler.

  1. Cadillac Escalade

To kolejny samochód terenowy z USA, który cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Piękny, luksusowy i szybki. Ma potężne silniki i bogato wyposażone wnętrze. Jeżeli chcecie zaimponować sąsiadom, Cadillac na pewno się sprawdzi, gdyż jest to typowe amerykańskie auto terenowe, które w Europie wciąż należy do rzadkości.

  1. Hummer H2

Hummer to typowe auto terenowe z USA i prawdziwa klasyka amerykańskiego snu o masywnym i eleganckim wozie. Poradzi sobie z każdą nawierzchnią, niestraszne mu trudności w terenie, a dodatkowo zapewnia kierowcy komfort jazdy i prawdziwą przyjemność prowadzenia.

 Terenowe auto z USA zawsze na topie

Terenowe auto z USA kusi masywnym wyglądem i wygodnym wnętrzem. Żaden europejski model nie jest w stanie mu dorównać, dlatego cieszy się tak wielką popularnością i jest chętnie sprowadzany do Polski. Do atrakcyjnych pozycji należy też samochód terenowy krzyżówka, czyli model łączący w sobie cechy auta terenowego i miejskiego. Tego typu wozy również stanowią pokusę dla miłośników motoryzacji.

Rekomendowane Artykuły