Aukcje aut z USA

Aukcje aut z USA

Licytowanie pojazdów samochodowych ze Stanów Zjednoczonych to o wiele tańsza opcja w porównaniu do pojazdów z Europy bądź tych, które można zakupić prosto z importu. Tak naprawdę porównując te opcje można wyjść na plus nawet od 30 do 40%. Metoda ta została sprawdzona wielokrotnie, a biorąc pod uwagę fakt, że w ostatnim czasie ceny mocno spadły przez mniejsze zainteresowanie inwestorów z wielu krajów, ponieważ trwa wojna powoduje, że to najlepszy okres, by z tej opcji spróbować.

Marzenie wielu

W USA istnieje wiele modeli samochodów, które w swoim garażu chciałby posiadać niemal każdy. Powoduje to, że aukcje aut z USA są bardzo korzystne nawet, jeśli miałoby to wydłużyć czas oczekiwania o kilka tygodni. Każdy chyba chce wyjść jak najlepiej na tego typu interesie, a zaoszczędzenie kilku, nawet kilkunastu tysięcy jest możliwe. 

Oczywiście wymarzone modele może i są już dostępne w naszym kraju, ale korzystanie z aukcji daje tak naprawdę mnóstwo zalet, nie tylko jeśli chodzi o samą oszczędność, o której wspomnieliśmy, a która może być naprawdę spora. Może być przecież tak, że dany klient natrafi na pojazd, który będzie z czasem dosyć szybko zyskiwać na wartości, który jest pożądany przez wielu, a którego nie ma jeszcze na rynku europejskim. Z czasem można na tym bardzo dużo zyskać sprzedając go i odrabiając straty poniesione przy jego zakupie. 

W przypadku aukcji samochodów ze Stanów Zjednoczonych działa jedna istotna zasada. Chodzi o to, że im bardziej samochód jest wartościowy, tym więcej można zaoszczędzić. Życie w USA jest na pewno o wiele lepsze niż to w Europie, stąd też ceny na Starym Kontynencie są wyższe, ponieważ każda z osób chce jak najwięcej dla siebie zarobić w przeciwieństwie do kogoś z Ameryki, który nie chce za wszelką cenę podbijać ceny, a ubić dobry interes, korzystny dla obu stron. 

Niższa jakość pojazdów w Europie to także o wiele gorsze drogi, co powoduje większą ilość uszkodzeń aut, więcej wypadków i tym podobnych. Samochody w Ameryce mają przez to dłuższą żywotność. 

Rekomendowane Artykuły