Strony z autami USA

Strony z autami USA

Zakup samochodu ze Stanów Zjednoczonych to już nie tylko odległe marzenie miłośników motoryzacji, ale cel sam w sobie. Świat stał się poniekąd globalną wioską i nie ruszając się z domu możemy prowadzić interesy i dokonywać zakupów na drugiej półkuli. Internet sprawił, że wszystko jest w zasięgu naszych rąk. Przykładowo strony z autami USA umożliwiają nam branie udziału w aukcjach pojazdów, które zostały wystawione na sprzedaż do licytacji w różnych stanach i żeby wypatrzyć prawdziwą perełkę nie musimy nawet ruszać się z fotela.

Dwie najpopularniejsze strony z samochodami z USA

Zanim zdecydujemy się na udział w aukcjach, musimy mieć świadomość, że tak jak wszędzie czyhają na nas zagrożenia w postaci nieuczciwych sprzedawców i oszustów. Żeby uniknąć ryzyka, powinniśmy wybierać najbardziej wiarygodne strony z samochodami z USA. Do najpopularniejszych i najbardziej pewnych należą dwie platformy, które w sposób szczególny dbają o swoją renomę i na których dziennie jest wystawianych po kilkadziesiąt tysięcy pojazdów: nie tylko samochodów osobowych, ale także dostawczych, quadów, motocykli, a nawet łodzi. Cieszą się one ogromnym zaufaniem kupujących. Te strony z autami z USA, to:

– Copart – https://www.copart.com/pl/vehicleFinder/ codziennie wystawianych jest na niej na sprzedaż około 50000 aut osobowych

– IAAI – https://www.iaai.com/ każdego roku sprzedaje się na niej około miliona samochodów

Popularne strony z samochodami z USA

To jednak nie wszystko. Oprócz tych dwóch platform, istnieje szereg innych zaufanych stron, które dbają o bezpieczeństwo sprzedających i kupujących oraz o zabezpieczenie transakcji. Można na nich wyszukać naprawdę wyjątkowe auta. Interesujące strony autami z USA to:

– Stark Auto Sales – https://starkautosales.com/

– Salvage Now – https://www.salvagenow.com/

– Mannheim – https://www.manheim.com/

– Cars.com – https://www.cars.com/

– Autotrader – https://www.autotrader.com/

Do tego dochodzą strony z samochodami z Kanady, jak np.

– Impact Canada – https://www.impactauto.ca/

– SGI Canada – https://www.sgi.sk.ca/

Pamiętajmy, że jako użytkownicy prywatni nie mamy dostępu do wielu ofert przeznaczonych dla dealerów, komisów i firm zajmujących się sprzedażą aut. Jako, że proces aukcyjny jest skomplikowany i zupełnie inny niż w Europie warto skorzystać z usług wyspecjalizowanych firm, które znają rynek amerykański.

Rekomendowane Artykuły